Mvnforum honlap

Nyomtatás időpontja: 2014.10.01. 18:15:12
Hozzászóló zed időpont: 2012.09.01. 8:26:51
Re: Hoppá díjcsomag változás - 200 perc t-mobil korlát
Felteszem azért kapta a "Hoppá" nevet a díjcsomag, mert az előfizető csak akkor szembesül vele, hogy jelentősen túllépte az ingyenes időkeretet, amikor megkapja a számláját, és akkor bizony hoppá van!
A tilinkózás és az ezzel járó bosszankodás elkerülése érdekében pl. meg lehetne oldani, hogy a My T-Home felületén is megtekinthető legyen a lebeszélt percek száma -hasonlóan ahhoz, ahogy a dominó-egyenleg esetében létezik.
Elég kiábrándító, hogy annak ellenére, hogy a Magyar Telekom régóta jelentős nyereséggel működik, nemcsak a hálózatfejlesztési beruházások maradnak el, hanem az ügyfelek minél egyszerűbb, gyorsabb és kényelmesebb kiszolgálását célzó informatikai fejlesztések is... crying

Hozzászóló gula időpont: 2012.08.31. 1:01:39
Köszönöm a választ!

Hozzászóló T-Home Munkatárs időpont: 2012.08.28. 16:17:01
Kedves Gula!

Sajnos jelenleg nincs külön menüpont a hátralévő kedvezményes percek automatikus lekérdezésére.

A szükséges információt közvetlenül a telefonos ügyintézőnk tudja Neked megmondani. A 1412 szám felhívása után általában bármelyik almenüben, a 0-s gomb közvetlenül ügyintézőhöz irányít.

Az Ügyfélszolgálatunk leterheltségétől függően megnőhet a várakozási idő. Mindent megteszünk azért, hogy a jövőben egyre ritkábban tapasztalj hasonló esetet.

Üdv:
T-Home Munkatárs

Hozzászóló gula időpont: 2012.08.22. 22:17:08
Kedves T-Home Munkatárs!
Apró félreértés van...
A kérdésem az alábbi bejegyzésedhez kapcsolódik (l. 9. sz. hsz):
"A 1412 ügyfélszolgálati számon pontos információt kapsz arról, hogy mennyit telefonáltál már el a kedvezményes percből, illetve mennyi van még hátra."
A 1412-t természetesen fel tudtam hívni (ez most is megy), csak éppen a lekérdezésre szolgáló menüpontokat nem találom, a munkatárs jelentkezéséig meg most is elég sokat kell várnom...
A kérdés lényegét megismétlem:
Ha a 1412-n jelentkezik a géphang, akkor nincs valami közvetlen gombnyomásos lekérdezési lehetőség a HOPPÁ díjcsomagból fennmaradó kedvezményes percekre vonatkozóan?
Köszönöm!

Hozzászóló T-Home Munkatárs időpont: 2012.08.22. 13:23:10
Kedves gula!

Sajnálom, amiért nem tudtad elérni a 1412 ügyfélszolgálati számot. sad
Kérlek írj nekünk levelet az mtkapcsolat@telekom.hu címre, hogy miben lehetünk a segítségedre.

Az ügyintézéshez szükségünk lesz az MT azonosítódra.

Együttműködésedet köszönjük.

Üdv:
T-Home Munkatárs

Hozzászóló gula időpont: 2012.08.22. 11:06:12
Kedves T-Home Munkatárs!
Próbáltam a 1412-n lekérdezni, de egyszerűen nem találom az erre szolgáló menüpontot, pedig vagy 20 percet kísérleteztem vele. Ezt követően kértem ügyintéző kapcsolását, arra is vártam úgy negyedórát, aztán meguntam (hozzátartozik, hogy a megszokottnál jóval hosszabb várakozást jelezte is az automata). Biztops én vagyok a nagyon ügyetlen, de a 1412 után nincs valami közvetlen gombnyomásos lekérdezési lehetőség?
Köszönöm!

Hozzászóló Daves időpont: 2012.04.25. 13:37:50
Re: Hoppá díjcsomag
Zoli: Ez a módosítás nem a T-Home részéről lenne, hanem a Parlament (törvények) által, így ebben az esetben nem beszélhetünk szerződésszegésről. (És ezt az összeget nem is a T-Home kapja meg, hanem az állam.)

Bár még nem láttam az ezzel kapcsolatos törvénytervezetet, de ennek megfelelően kell majd a T-Home szolgáltatónak is ÁSZF módosítást végeznie, és talán, aki akar, az idő előtt felmondhatja emiatt a szerződését.

De ott még nem tartunk, majd akkor, amikor ez a törvény elfogadásra került. A médiában az is olvasható, hogy a szolgáltatók megpróbálnak azért küzdeni, hogy egy X Ft-ért cserébe ne legyen ez a 2 Ft / perces adó.

Hozzászóló Mihaly32 időpont: 2012.04.25. 13:30:45
Majd ki találják,hogy nem kell szerződést módosítani, ma jött egy sms,hogy változik a felmondási jog ! 2003.évi C.tv De gondolom más is kap ilyet.

Hozzászóló zoli62 időpont: 2012.04.25. 3:14:40
Ezt én is érdeklődve várom.Azért roppant érdekes lenne a több órás ingyenes beszélgetésekre többszáz forintot tenni, mert akkor az már nem lenne ingyenes, és mint ilyen, szerződésszegő lenne a szolgáltató részéről.
----------------------------------------
"Légy szerény, mint én..."

Hozzászóló Mihaly32 időpont: 2012.04.24. 21:50:22
Azért kérdeztem ezt mert mivel a hoppá és társai díjcsomagban, 0 Ft a perc amíg túl nem lépjük azt idő korlátot. És remélhetőleg ha a kedves T-munkatárs tud valamit azt meg mondja,hogy a T,hogy kerüli ki ezt milyen megoldást találnak ki! Mivel szerintem érdekes lenne, ha ezentúl 0 Ft helyet 2 Ft lenne percenként, ill vagy megszűnik ez a csomag? Szerintem akik ezt ki találták nem vették, figyelembe ezeket a csomagokat ! Kíváncsian várom,hogy a T mit talál ki !

Hozzászóló zoli62 időpont: 2012.04.24. 14:26:43
Be kell nyelni, elvégre verseny van, vagy mi. Hogy ezekről a tervezett intézkedésekről a Telekom már korábban tudhatott, annak bizonyítéka a bevezetendő csekkdíj is. Ugye kedves THM? smile
"Légy szerény, mint én..."

Hozzászóló T-Home Munkatárs időpont: 2012.04.24. 14:24:51
Kedves Mihaly32!

A sajtóban megjelent internet- és telefonadó bevezetésével kapcsolatban, a Magyar Telekom jelenleg nem tud tájékoztatással és részletekkel szolgálni.

Köszönjük megértésed és türelmedet!

Üdv:
T-Home Munkatárs

Hozzászóló Daves időpont: 2012.04.24. 12:22:20
Nem értem, hogy ezzel mit szerettél volna kérdezni. De ha a telekommunikációs adó bevezetésre kerülne, akkor még az ingyenes perceknél is kellene 2 Ft-ot fizetni percenként, Hoppá csomag esetén is.

Hozzászóló Mihaly32 időpont: 2012.04.24. 11:15:57
Nekem az lenne a kérdésem,hogy a telefon adó amit nem rég találtak, ki bele szólhat e a Hoppá díjcsomagba ?

Hozzászóló FTL303 időpont: 2012.01.23. 17:25:38
Köszönöm a választ.
ÁSZF MÓDOSULÁSOK oldala

Hozzászóló T-Home Munkatárs időpont: 2012.01.23. 14:30:17
Kedves FTL303!

Daves hozzászólását csak megerősíteni tudom. A 1412 ügyfélszolgálati számon pontos információt kapsz arról, hogy mennyit telefonáltál már el a kedvezményes percből, illetve mennyi van még hátra.

Az ügyintézéshez azonban szükséged lesz az MT azonosítódra és ügyfélszintű jelszóra is.

Üdv:
T-Home Munkatárs

Hozzászóló Daves időpont: 2012.01.21. 20:32:40
Így van, Rád nem vonatkozik, ha 2011. aug. 1. előtt rendelted meg.

Ha jól tudom, ha felhívod az ügyfélszolgálatot (1412), akkor meg is kérdezheted, hogy mennyit használtál el az adott hónapban.

Hozzászóló FTL303 időpont: 2012.01.21. 18:52:45
confused   Re: Hoppá díjcsomag változás - 200 perc t-mobil korlát
Hoppá díjcsomagom előfizetve 2 éves hűségidővel, lejár: kb. 2013. február.

Ezt olvastam most a T-Home oldalán:
"0 Ft-os percdíjjal hívhatja az összes belföldi,
normál díjazású vezetékes számot havi 5000 perc erejéig,
valamint az alapdíjas T-Mobile számokat,
havi 200 perc erejéig!"
http://www.t-home.hu/lakossagi/telefon/dijcsomagok/hoppa/hagyomanyos_telefon

A kérdésem a T-Mobile-os hívásokkal kapcsolatos:
Ez most rám is vonatkozik?
Mert mikor kötöttük a szerződést, akkor még nem volt ez a 200 perc korlát.
Valamint, azt milyen telefonszámon lehet lekérdezni,
hogy mennyit használt már el valaki a 200 percből (ill. az 5000 percből)?

Üdv:
Hoppá díjcsomag felhasználó

Szerk.: Most olvasom lejjeb, hogy akkor ez nem vonatkozik rám, ha jól értem.
Akkor már csak a lekérdezés érdekelne.
ÁSZF MÓDOSULÁSOK oldala

Hozzászóló T-Home Munkatárs időpont: 2011.08.22. 9:07:13
Re: Hoppá díjcsomag változás
Kedves raport!

Amennyiben Te 2011. augusztus 1-je előtt rendelted meg a Hoppá díjcsomagot, úgy abban az esetben rád nem vonatkozik a 200 perces korlát, amit T-Mobile irányba tudsz lebeszélni.

Remélem segíthettem.

Üdv:
T-Home Munkatárs

Hozzászóló Péter Attila időpont: 2011.08.18. 23:59:06
Szia!

A változás nem érinti azokat, akik augusztus 1-e előtt váltottak csomagot!

Tehát ha előtte rendelted meg, akkor a havi 5000 perc lebeszélhetőség maradt (T-mobil és vezetékes irányban is).

Hozzászóló Attila70 időpont: 2011.08.14. 11:19:06
Szerintem, teljes mértékben a kérdésre koncentráltam.
Csak megpróbáltam a válaszom a kérdező logikája, stílusa alapján megtenni, természetesen ügyelve /egy sor kihagyása/ a lényeges és lényegtelen dolgok elválasztására.

Hozzászóló raport időpont: 2011.08.14. 10:09:55
A kérdésre koncentráljunk inkább de legalább ez is valami már...

Hozzászóló Attila70 időpont: 2011.08.14. 6:51:31
Amilyen feltételekkel megkötötted az vonatkozik rád.

Igazából ha ilyen rossz véleménnyel vagy róluk akkor miért nem választasz másik szolgáltatót. Vagy pont azért nem választasz mert ebben leled örömödet, hogy valakit szíthatsz? Gondolom elvagy nyomva otthon és a dühödet így éled ki.

Hozzászóló raport időpont: 2011.08.13. 22:16:09
Hoppá díjcsomag változás
Az Augusztus 1.-től érvényes változás értelmében T-Mobilt mostmár csak havi 200 perc erejéig lehet hívni a havidíjban foglalt áron. Ez most mindenkire vonatkozik vagy csak azokra akik ezen időpont után rendelték meg a szolgáltatást? Mert ha mindenkire aki emiatt aláírt 1 neadj'isten 2 év hűséget akkor szerintem eléggé sz*patóra lettek véve...

Csak gratulálni lehet az ilyen tájékoztatáshoz és hozzálláshol. Az ÁSZF-ből lóf*sz sem derül ki ezzel kapcsolatban, vagy majd megint a hatóságtól kell majd megkérdezni mi a helyzet?

Persze ez a húzás nem volt olyan kaliberű tájékoztatással megspékelve mint a bevezetés. Csak erről az állandó sunyi lopakodó summantásokról leszokhatna már a ez a cég amit évtizedek óta művel.

devilish