Bejelentkezési név Jelszó

Gyors ugrás »

Egy tag sem olvassa ezt a témát
Téma állapota: Aktív
Hozzászólások a témában: 7
Új téma indítása
Indító
Előző téma Ezt a témát elolvasták 783 alkalommal és 6 válasz érkezett Következő téma
Férfi b10up
Kezdő tag

Tagság kezdete: 2011.10.09.
Állapot: Offline
Válasz erre a hozzászólásra  Válasz idézettel 
7. Re: ZXDSL 931VII DNS hiba     Válasz András555 részére (6.)

Elvileg még van Speedport is, de a VDSL modemjeiket nem ismerem, csak az ADSL2+ HGW-ket és a DSL-360X modemeket.
[2012.12.09. 18:29:17] A hozzászólás nyomtatóbarát változatának megjelenítése    A tag profiljának megtekintése    Privát üzenet küldése    Elrejtés a vendégek elől    ballakrisz@freemail.hu [Hivatkozás] Kérjük, hogy a fenyegető vagy sértő hozzászólás bejelentéséhez előbb jelentkezz be  A tetejére 
Férfi András555
Új tag

Tagság kezdete: 2011.09.18.
6. Re: ZXDSL 931VII DNS hiba     Válasz b10up részére (5.)

És szerinted van más vdsl modemjük?
[2012.12.09. 17:12:02] A hozzászólás nyomtatóbarát változatának megjelenítése    A tag profiljának megtekintése    Privát üzenet küldése [Hivatkozás] Kérjük, hogy a fenyegető vagy sértő hozzászólás bejelentéséhez előbb jelentkezz be  A tetejére 
Férfi b10up
Kezdő tag

5. Re: ZXDSL 931VII DNS hiba     Válasz András555 részére (4.)

Akkor ez szériahiba, ha jól emlékszem, nem csak ezt a típust érinti, de volt még valaminek DynDNS hibája. Akkor van másik eszköz, ha veszel magadnak (de VDSL modem nem olcsó), ezenkívül kizárja az IPTV-t és a VoIP telefon használatát (a T-set). Másik lehetőséged DD vagy OpenWRT képes routert mögékötsz, és az X percenként frissíti a ZTE helyett az IP-t. A 1412-n megérhet egy misét, hogy cseréljék ki, de szerintem sok jót ne várj a cserétől.
----------------------------------------
[Javítás 1 alkalommal, utoljára javította: b10up időpont: 2012.12.08. 10:02:38]
[2012.12.08. 10:01:36] A hozzászólás nyomtatóbarát változatának megjelenítése    A tag profiljának megtekintése    Privát üzenet küldése    Elrejtés a vendégek elől    ballakrisz@freemail.hu [Hivatkozás] Kérjük, hogy a fenyegető vagy sértő hozzászólás bejelentéséhez előbb jelentkezz be  A tetejére 
Férfi András555
Új tag

4. applause Re: ZXDSL 931VII DNS hiba     Válasz András555 részére (3.)

Sajnos most sem jó! Jó lenne ha valami hozzáértő T-és szaki hozzá tudna szólni!
[2012.12.08. 9:07:54] A hozzászólás nyomtatóbarát változatának megjelenítése    A tag profiljának megtekintése    Privát üzenet küldése [Hivatkozás] Kérjük, hogy a fenyegető vagy sértő hozzászólás bejelentéséhez előbb jelentkezz be  A tetejére 
Férfi András555
Új tag

3. Re: ZXDSL 931VII DNS hiba     Válasz b10up részére (2.)

b10up írta:
Szia!
Ha az IP kamerába vagy PC-be írtad a DNS-t akkor próbáld meg úgy, hogy kapásból a modembe írod be. Ha úgy is ez van, akkor valószínűleg hibás a szoftver a ZTE-n, de jóeséllyel nem egyedi, hanem szériahiba.

Szia!
A modembe írtam be egyből és ezért gyanakszom a szériahibára.
De most majd megnézem hogyan tudom a kamerába beállítani.
Hátha. És eme csoda modem helyet van valami más?
[2012.11.22. 21:22:25] A hozzászólás nyomtatóbarát változatának megjelenítése    A tag profiljának megtekintése    Privát üzenet küldése [Hivatkozás] Kérjük, hogy a fenyegető vagy sértő hozzászólás bejelentéséhez előbb jelentkezz be  A tetejére 
Férfi b10up
Kezdő tag

2. Re: ZXDSL 931VII DNS hiba     Válasz András555 részére (1.)

Szia!
Ha az IP kamerába vagy PC-be írtad a DNS-t akkor próbáld meg úgy, hogy kapásból a modembe írod be. Ha úgy is ez van, akkor valószínűleg hibás a szoftver a ZTE-n, de jóeséllyel nem egyedi, hanem szériahiba.
[2012.11.22. 15:16:01] A hozzászólás nyomtatóbarát változatának megjelenítése    A tag profiljának megtekintése    Privát üzenet küldése    Elrejtés a vendégek elől    ballakrisz@freemail.hu [Hivatkozás] Kérjük, hogy a fenyegető vagy sértő hozzászólás bejelentéséhez előbb jelentkezz be  A tetejére 
Férfi András555
Új tag

1. ZXDSL 931VII DNS hiba

Sziasztok!

Én is kaptam egy csoda ZXDSL 931VII-et pontosan ezt:
http://wwwen.zte.com.cn/en/products/access/cpe/201111/t20111110_262347.html

Vettem egy IP kamerát wifin kapcsolódik hozzá, ez eddig megy is de amikor IP címet frissít a modem (ZXDSL 931VII)
akkor azt fent a DNS szerveren (http://www.dtdns.com) nem teszi meg hiába van beállítva!

Tudnátok segíteni?
Lehet, hogy én állítottam be rosszul!
Vagy a modem nem akarja frissíteni az ip-t.

Előre is köszi!
Üdv.:András555
[2012.11.22. 13:54:53] A hozzászólás nyomtatóbarát változatának megjelenítése    A tag profiljának megtekintése    Privát üzenet küldése [Hivatkozás] Kérjük, hogy a fenyegető vagy sértő hozzászólás bejelentéséhez előbb jelentkezz be  A tetejére 
A téma nyomtatóbarát változatának megjelenítése  Új téma indítása